ДПА 2017

Обов’язкові предмети і зміни в ДПА 2017 року

Державна Підсумкова Атестація прийшла на зміну традиційній формі перевірки знань. Докладна інформація про особливості, терміни проведення ДПА 2017 допоможе школярам з честю витримати перше серйозне випробування. Результати іспитів впливають на підсумкові оцінки, отримання атестата та право вступу до профільний 10-й клас.

Організаційні моменти

e7ffcdc99d944e3e0896456a85a2d57c Обовязкові предмети і зміни в ДПА 2017 року

На території Російської Федерації і іноземних державах діє єдиний розклад проведення підсумкової перевірки успішності дев’ятикласників. Формат обов’язкових предметів ДПА 2017 і дисциплін за вибором включає в себе завдання, що вимагають:

• вибору правильного варіанту тесту;
  • пошуку відповідностей між поняттям і текстом;
  • розгорнутої відповіді;
  • самостійної або творчої роботи (повне рішення задачі, твір).

На офіційному освітньому порталі учні переглядають пробні і торішні варіанти атестації.

Іспити складають учні:

• одержали річні оцінки з навчальних дисциплін та проміжної атестації не нижче задовільних;
  • перебувають у спеціальних закладах, місцях позбавлення волі;
  • які проживають в іноземних державах громадяни РФ;
  • отримали сімейне освіта;
  • інваліди.

Міністерство освіти звільняє від здачі профільного предмета переможців і призерів всеросійської і міжнародних олімпіад поточного року.

Дисципліни для атестації: в планах зміни

38631a546a98b4f809a4ab0ba94bb6fe Обовязкові предмети і зміни в ДПА 2017 року

Умови проведення зрізу знань змінюються. Майбутні випускники середньої школи та їх батьки у 8-му класі замислюються про майбутнє, задаючись питанням: «Скільки предметів здавати на ДПА 2017?». У планах державних діячів – 5 обов’язкових дисциплін, результати 4 вплинуть на оцінку в атестаті. Російська мова та математика залишаться в списку, який розшириться за рахунок трьох додаткових наук.

Предмети

обов’язкові:
за вибором:

Російська мова
фізика
хімія
біологія
географія
історія
суспільствознавство
література
ІКТ
іноземна мова
рідна мова народів РФ
рідна література

Перелік дисциплін, за якими експерти встановлюють мінімальний прохідний бал, дозволяє підлітку вибрати оптимальний варіант з урахуванням сильних сторін та подальших планів. Міністерство освіти пом’якшить вимоги до перескладанню ДПА в 9 класі у 2017 році: двічі нададуть шанс неуспішним школярам впоратися з перевіркою знань з предмету.

Підготовка до випробувань

З початкової школи викладачі готують дітей до проходження атестації. На жаль, не всі підлітки з першого разу справляються з іспитом. Причини провалу:

• прогалини в знаннях;
  • нерозуміння вимог;
  • неправильне оформлення екзаменаційних бланків;
  • стрес.

За результатами аналізу даних минулих років, підлітки зазнають труднощів на ДПА у 2017 році при здачі обов’язкових предметів.

Старання в навчанні і впевненість у власних силах – гарантія успіху. Дитині потрібна підтримка, допомога і розуміння батьків. Старше покоління організовує правильний режим підготовки до іспиту, проконтролює харчування і сон, піклуючись про здоров’я школяра.

Крім шкільних та самостійних занять, продуктивна підготовка до ДПА у 2017 році – відвідування курсів додаткової освіти або репетитора. До вибору варто підходити відповідально, віддати перевагу педагога, що має освіту, досвід підготовки та проведення атестації, яка є членом експертної комісії.

Поради психолога

14eadba551f00cbba13b1b8a0aff397b Обовязкові предмети і зміни в ДПА 2017 року

Перевірка знань – стрес для дитини. Впоратися з хвилюванням не вдається і відмінникам: відомі ситуації, коли старанний учень отримував незадовільну оцінку з причин неуважного заповнення бланка.

Психолог офіційного інформаційного порталу мотивує школярів прийти на іспит спокійними і впевненими, з думками «Я здам ДПА 2017 на «п’ять»!». Ознайомитися з позитивними установками корисно дітям і батькам:

• Кожному учневі по силам отримати високий бал.
  • Налаштуйтеся на успіх, і він прийде.
  • Іспит – не лише одне з численних життєвих випробувань, але і спосіб самоствердитися.

Державна Підсумкова Атестація – нововведення, прийняте з метою єдиної об’єктивної оцінки знань випускників. Міністерство освіти щорічно вдосконалює, доопрацьовує систему. Дев’ятикласники впораються із завданнями при хорошій успішності, впевненості в собі, підтримки сім’ї.