1 груд. 2014

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щорічно, починаючи з 1988 року, цей грудневий день нагадує світовій спільноті про необхідність продовження боротьби зі страшною недугою та глобальним поширенням епідемії ВІЛ/СНІДу.
28 лист. 2014

Благодійний ярмарок

28 жовтня 2014 року у нашій школі відбувся благодійний ярмарок-продаж. Мета заходу – збір коштів для потреб воїнам АТО. Тому що їм зараз дійсно дуже важко. Учні з великою відповідальністю віднеслись до цього заходу, адже вони хоч маленькі, але теж хочуть підтримати наших воїнів-земляків. І роблять це від усієї душі, сподіваючись, що їхній невеликий, але щирий внесок допоможе здобути мир і свободу в нашій країні. - Ми хочемо побажати нашим захисникам щастя, здоров’я, а пораненим — швидкого одужання. Вони наші герої. Їхнім сім’ям бажаэмо, щоб у них не було горя, лише благополуччя та чисте небо над головою.
25 лист. 2014

16 днів проти насильства

25 листопада 2014 року у школі розпочалася акція «16 днів проти насильства», метою якої є попередження проявів жорстокості і насильства, забезпечення прав неповнолітніх. Саме в цей день у закладі відбувся марафон «Збережи життя - відверни насильство», до проведення якого залучились батьки, учні та вчителі школи. Відбулось відкриття виставки малюнків учнів 1-4 класів.Надалі, обговорення проблеми відбудеться на виховних годинах, батьківських зборах, круглих столах, тощо. Головне, щоб не залишилось байдужих, адже усі ми так хочемо жити в у світі без насильства.
14 лист. 2014

Міністерство освіти планує максимально скоротити кількість навчальних матеріалів для школи, які необхідно грифувати

12 листопада за участі заступника Міністра освіти і науки Павла Полянського відбулася зустріч із книговидавцями та експертами Інституту інноваційних технологій, під час якої було обговорено проект нового Положення про грифування навчальної літератури для середньої загальноосвітньої школи.
14 лист. 2014

Сьогодні День народження нашого сайту

Ми дякуємо платформі "Класна оцінка " за надану можливість створити веб-сайт.