Поради логопеда

Картинки по запросу поради логопеда фото

Поради логопеда "Мова ваших дітей"

Важлива роль у формуванні особистості дитини, зокрема у розвитку її мовлення, належить сім'ї. Адже перші слова, перші речення маля вимовляє в колі близьких людей - батька, матері, бабусі, дідуся. Якщо ми любимо свою дитину, бажаємо їй добра та світлої долі, невже байдуже поставимося до труднощів, які згодом причиняють вади мовлення! Вчасне не виправлення мовленнєвих вад призводить до порушень і затримки загального розвитку дитини. Тому логопед завжди попереджає батьків, намагаючись застерегти їх від легковажного ставлення до проблем мовлення їхнього малюка.

Поради батькам:

• Не повторюйте за дитиною неправильної вимови звуків.

• Розмовляйте з дитиною, правильно вимовляючи слова.

• Своєчасно виправляйте неправильну звуковимову дитини.

• Якщо мовлення вашої дитини не чітке і не зрозуміле для оточення, зверніться до вчителя - логопеда.

• Використовуйте  кожну  вільну хвилину для  розмови  з дитиною.

• Пам'ятайте, що ваше мовлення є взірцем для наслідування, тому воно має бути завжди правильним.

• Правильне мовлення - запорука успішного навчання в школі.